Akce & svatby 

Soukromé akce a svatby v Bítovanech

Restaurace a penzion U Nováků je přímo díky svým prostorám dokonalý k uspořádání svateb neboť disponuje  jedením  z největších a nejhezčích sálů v okolí Chrudimi. Pohodlně zde posadíme až 200 osob. Zároveň zůstane i dostatek prostoru pro taneční parket bez nutnosti jakékoliv úpravy svatebního stolu.Nově jsme pro Vás připravili autentický prostor bývalého pivního sklepa z 19.století, který jsme přebudovali na vinný sklípek.

Pořádáme jen jednu větší akci v týdnu, zárukou je pak odpočinutý personál, který se Vám bude plně věnovat.

Jsme rodinná firma vyučená v oboru s garancí dobrých služeb.

Jelikož se Vám a celé přípravě svatby chceme plně věnovat je důležité si domluvit schůzku předem, prohlídka prostor prvotním seznámením je na 15 minut, podrobnější nabídka, sestavení rozpočtu, dekorace stolů a vše co k svatbě paří pak zabere cca 1 až 2 hodiny.

Krásný prostor pro obřad nejen v kostele sv. Bartoloměje, ale i před jeho hlavním vchodem a to v těsném sousedství naší restaurace. Nemusíte nikam přejíždět, Vše pěkně na jednom místě. K focení můžete využít kaskádu rybníků a krásné přírody opět v blízkém okolí, které je dosažitelné i pěšky za 10 minut Další info ke svatbám pod fotkami.

Další info:

Pro volné termíny a domluvu  nás prosím kontaktujte na telefonu 773 549 795

Záloha na termín, přípravu a úklid sálu den předem a den po té – vyhrazen jen pro svatbu  3000,- Kč

  • Rozpočet připravujeme až po závazné rezervaci. 
  • Při počtu nad 50 osob je celá restaurace uzavřena.
  • Vlastní alkohol není dovolen.

Jelikož jsme ve středu obce není možný ohňostroj a prosíme nepoužívejte ani balónky štěstí, zbytky drátu padají do volného výběhu skotu a způsobují poranění zvířete. Děkujeme za pochopení.